Prvi čisto pravi pomladni mesec je za nami, postregel nam je z nekaj sonca, vetra, dežja in polno mero veselih dogodkov v naši igralnici.
Praznovali smo Majev 4. rojstni dan – z igro in sladkanjem in čestitkami… Vse najboljše!
Eno lepo dopoldne smo si še polepšali: priredili smo pravi ples, z oblekcami in srajčkami in velikimi nasmehi na obrazu in s čudovito fotografijo.
Ker smo pravi mali športniki in ker se s pomočjo dejavnosti Malega sončka prav res zabavamo, smo skupaj z otroki iz igralnic Sonce, Strela, Luna in z otroki iz Kulturnega doma tekli spomladanski kros. Na startu smo bili nasmejani in zelo dobro pripravljeni, na cilju pa še bolj nasmejani in zelo zadovoljni.
Na sončno popoldne malo pred prvomajskimi počitnicami smo se otroci, očki in mamice in še vse vzgojiteljice iz vrtca odpravili na prijeten pohod s Koranta na Ajdovščino. Leo, Filip in Maj so dobili medalje, skupaj z mamicami in očki pa smo preživeli zares prijeten skupen čas.
Prav vsi iz naše skupine smo si privoščili kratke prvomajske počitnice in verjamem, da so bile lep uvod v mesec maj…
Pripravila: Petra Habič