Vrtec pri OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani

 

Dobrodošli v našem vrtcu

 

Spoznajte vrtec pri OŠ Janka Modra >

Najnovejši prispevki

Pustno rajanje 2024

Hojla, rija, draja, spet je z nami Pust, z maškarami raja, smešno rdečih ust. Mami peče krofe, joj, kako diši! Pojdi hitro z nami, jest jih tudi ti! Dobre vile, škrati, klovni, kavboji, z nami se vrtijo, maškare smo vsi. ~ Milena Holc...

Tradicionalni slovenski zajtrk

»Kruh za zajtrk – super dan!« V vrtcu pri OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani vsako leto, tretji petek v mesecu novembru, obeležimo DAN SLOVENSKE HRANE s projektom TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK. Tako kot že vsa prejšnja leta, je sestavljen iz kruha,...

Mavrične igrarije 2023

V soboto, 3. junija smo imeli že 12. Mavrične igrarije in kljub sivemu vremenu smo se vsi imeli čudovito. Otroci so se lahko udeležili številnih delavnic, ki so jih vodili zaposleni v vrtcu in prostovoljci, ki nam vsako leto pomagajo pri izvedbi dogodka. Hvala vsem,...

Rešimo življenje naši Karolini

Rešimo življenje naši Karolini

Spoštovani! Tudi v našem vrtcu in šoli se pridružujemo zbiranju sredstev za NAŠO KAROLINO! Vabimo vas, da se nam pridružite, saj verjamemo, da nam bo skupaj uspelo. Prispevek je na voljo na spodnji povezavi: https://fb.watch/iQpg55uQW5/  

Tradicionalni slovenski zajtrk 2022

Tradicionalni slovenski zajtrk 2022 Tudi v vseh enotah vrtca smo danes jedli tradicionalni slovenski zajtrk. Gre za tradicionalen slovenski zajtrk, ki je sestavljen iz kruha, masla, medu, mleka in jabolka ali drugega svežega ali suhega sadja brez dodanega sladkorja....

Namenitev dela dohodnine skladu vrtca

NAMENITEV DELA DOHODNINE SKLADU VRTCA OŠ JANKA MODRA, DOL PRI LJUBLJANI Spoštovani starši, zaposleni in vsi ostali! Obveščamo vas, da je Šolski sklad OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani, enota vrtec, uvrščen na seznam upravičencev do donacij iz namenitve dela dohodnine...

Koledar dogodkov in obvestil

marec 2024
PTSČPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Feb   Apr »

Dobrodošli v našem vrtcu

Spoštovani !

 

Uvodno besedilo ali nagovor…..

Enoti

Oddelki

Igralnic

Strokovnih delavk

Otrok v šol. letu 23/24

Kontakt

Enota Dol

01 56 44 824

vrtec.dol@guest.arnes.si

Enota Dolsko

01 56 44 824

vrtec.dol@guest.arnes.si

(Skupno 86 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost