V mesecu februarju smo se v igralnici Luna najbolj posvetili pripravam na pust, kmalu je prišlo zaljubljeno valentinovo, vmes so otroci tudi počitnikovali, mesec pa smo zaključili z glasbo.
V pripravah na pust smo z likovnimi izdelki okrasili igralnico in garderobo, na pustni torek pa našemili sebe in preganjali zimo z ropotanjem in gibanjem ob glasbi.
Ker se imamo radi, smo si pred valentinovim peli pesmico »Mi se imamo radi«, poslušali pravljice, ter risali, barvali in odtisovali srčke.
V času počitnic smo se veliko družili z vsemi otroki iz vrtca in ustvarjali po vsebini pravljice »Pod medvedovim dežnikom«.
Glasba je nekaj, kar imajo otroci v igralnici Luna zelo radi, zato smo zadnji teden v mesecu februarju namenili prav njej. Peli smo pesmice, plesali, igrali na instrumente in nadvse uživali v glasbi.

Zapisala: Petra Ivanič