Oktober se je začel s tednom otroka. V tem tednu smo odšli na daljši izlet proti Dolskem, kjer smo opazovali okolje, tekli in se lepo imeli. V vrtcu Dol smo si ogledali predstavo vzgojiteljic: »Tačka in čuden dan.«
Otroci so v vrtec prinašali naravni material ( storže, žire, liste, koruzo, veje, mah, kamenčke, lesne gobe, divji in pravi kostanj, . . . ). Naravni material smo spoznavali, se o njem pogovarjali in na koncu z njim tudi ustvarjali. Otroci so zelo uživali.
Ob četrtkih redno obiskujemo telovadnico. V telovadnici se razgibamo na poligonu, tudi takšnemu, kjer otroci premagujejo ovire s skiroji.
Luka je pihnil tri svečke na torti. Skupaj smo zapeli, zaplesali in se na koncu tudi posladkali.

Pripravila: Petra Hrastnik