Z novim šolskim letom smo se preselili iz Rumene v Zeleno igralnico. Pridružili so se nam štirje novi prijatelji iz bivše Rdeče in Zelene igralnice. Prve dni smo se spoznavali, si uredili igralnico in se igrali z novimi igračami.

Praznovali smo kar šest rojstnih dni. 5 svečk so vpihnili: Zala, Rebeka, Aleks, Jernej, Nejc in Viktorija. Zapeli smo jim, čestitali, narisali risbo za spomin in se sladkali.

Tudi letos smo se odločili, da bomo še vnaprej brali palčku Bralčku in smo pri branju že zelo uspešni.  Ker smo že zelo veliki, smo letos Igralni dan zamenjali za Dan družabnih iger, saj se zelo radi poslužujemo tudi iger s pravili. Poskušamo čimveč časa preživeti na zraku. Za progam Mali sonček smo opravili jesenski kros in še daljši pohod do reke Save, kjer smo morali biti kar spretni, da smo se izognili vsem lužam na poti. Obiskali so nas učitelji karateja in nam predstavili njihov klub.

 

Zapisala: Kristina Kovačič

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)