Čarobni december je v našo igralnico prinesel še več veselja, zabave in druženja. Lotili smo se okraševanja naše igralnice. Barvali smo škatle, ki smo jih kasneje sestavili v smreko. Na smreko smo nalepili novoletne okraske. Nekateri otroci so lepili snežinke, ki so decembra krasile našo igralnico in garderobo.

Večkrat smo se odpravili v vrtec Dol, kjer smo imeli skupno rajanje in smo nastopili z deklamacijo Sneženi mož. Obiskovali pa smo tudi telovadnico, kjer smo se razgibavali. Otroci so najprej tekli po prostoru, se plazili, poskakovali in lazili, nato pa smo jim postavile poligon z ovirami. Otroci so morali hodili čez ovire (blazine), se plazili in hodili po klopi. Bilo je zabavno.

V tem čarobnem mesecu pa so nas obiskali tudi otroci iz bele, vijolične, rdeče in zelene igralnice. Skupaj smo se zabavali in igrali.

Ogledali pa smo si tudi predstavo Snežne vrane, ki so jo zaigrale strokovne delavke vrtca.

Praznični mesec smo zaključili z obiskom dedka Mraza. Zapeli smo mu pesmico, se z njim fotografirali in se veselili daril.

 

Pripravila:

Petra Hrastnik

(Skupno 22 obiskov, današnjih obiskov 1)