V mesecu februarju smo se pogovarjali o  slovenskem kulturnem prazniku in slovenski kulturi. Na to temo smo tudi ustvarjali.

Razveselili smo se pusta, ki smo ga pregnali v velikem vrtcu v Dolu. Tam smo rajali in se predstavili drugim maskam.  V velikem vrtcu pa smo preživeli tudi zimske počitnice. Tam nam je bilo zelo všeč, najbolj pa smo se razveselili novih prijateljev in žurke s harmoniko.

Obiskala nas je tudi knjižničarka Nina, ki nam je prebrala pravljico. Pravljico smo obnovili, se o njej pogovarjali in jo zaigrali po igri vlog. Imeli smo igro z matematiko . Spoznavali smo stolpčni diagram in ugotavljali česa je več, manj oz. česa največ. Začeli smo tudi s poročanjem Malega sončka, Pikca in Rdečega nahrbtnika.

V tem mesecu je večina otrok prebolela norice. Veliko smo se igrali na prostem, izvajali različne tekalne igre na igrišču in na travniku v bližini župnišča.

Pripravila: Anja Jarc

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)