24.3. smo v vrtec za srečanje povabili dedke in babice. Pripravili smo jim krajši program, kjer so se predstavili otroci vseh skupin. Pridružili sta se nam tudi skupini iz župnišča in gasilskega doma. Po nastopu smo stare starše povabili v igralnice, kjer smo peli, plesali, ustvarjali in se zabavali. Druženje je bilo prijetno in upamo, da se naslednje leto spet vidimo v tako velikem številu.

Konec marca so otroci Zelene in Bele igralnice pričeli s tečajem drsanja na drsališču v Zalogu. Otroci so pridobivali izkušnje na ledu, vaditelji Lucky Luka in nekaj naših vzgojiteljic so otroke učili osnov drsanja (vijuganje, drsanje v počepu, po eni nogi, …). Vsi otroci so v začetku aprila uspešno zaključili tečaj in si prislužili Malega sončka.

Pripravila: Kristina Kovačič

(Skupno 78 obiskov, današnjih obiskov 1)