V tem mesecu pa smo jo dočakali… pomlad! Prišla je s ponedeljkom, mi pa smo jo iskali na sprehodu skozi vas in skozi gozd. Na sprehodu smo se še učili, kako pomembno je, da smeti mečemo v koše, da narava ostane čista, prepoznali smo tudi različne zabojnike za papir, plastiko, steklo. A tale prvi pomladni dan ni bil preveč topel, še dobro nam je ponagajal veter, ko smo si na poti privoščili malico.

Pri nas je gostoval Teater za vse, dve prijazni gospe sta nam zaigrali predstavo Jagoda in igro pospremili s čudovitim petjem.

4. rojstni dan je praznoval naš Nejc in s prijateljčki pihal svečke.

Na praznike tudi nismo pozabili. Mamicam smo izdelali »verižice« z velikimi rdečimi srčki (sami smo jih šivali) in se naučili kratko pesmico. Velikonočnim zajčkom pa smo pripravili koške in upali, da ne ostanejo prazni…

Petra Habič

(Skupno 10 obiskov, današnjih obiskov 1)