V Maju smo praznovali dva rojstna dneva. David je vpihnih že sedmo svečko, Ota pa nas je za svoj 6. rojstni dan pogostila kar doma. Končali smo z branjem knjig za Palčka bralčka in vsem, ki so v nam v tem letu predstavili dve zgodbi in deklamacijo smo podelili priznanja. Vsem želimo uspešno branje še naprej.

Za program Mali sonček smo izvedli tudi vožnjo z rolerji. Po pogovorih in pregledu opreme, smo se obuli, si nadeli ščitnike in čelado ter se najprej ogreli. V rolerjih smo hodili, vijugali in zelo uživali. Vsi smo uspešno opravili nalogo.

Odpravili smo se na zaključni izlet v Deželo ljudskih pravljic na Bled. Peljali smo se tudi s turističnim vlakom okoli jezera, se sprehodili bo Bledu in se na koncu okrepčali v Pizzeriji.

Pripravila: Kristina Kovačič

 

(Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1)