… smo se igrali zanimive igre s frnikolami, žogami, kolebnicami, peli smo in plesali – najbolj glasno Slakovega Čebelarja in Če čebelice od Čukov in ustvarjali v igralnici in zunaj v gozdu. Videli smo tudi, kako je oblečena naša gorenjska narodna noša in našo mizo je zelo dolgo krasil tudi šopek gorenjskih nageljčkov.

Jedli smo odličen zajtrk – z medom, maslom in domačim kruhom… Pa ni bil odličen samo po okusu, čudovit je bil zaradi najboljše družbe – z nami so zajtrk pojedli naši starši. Tisti dan (18. 11.), ko smo praznovali 10. obletnico tradicionalnega slovenskega zajtrka, smo peli tudi v največjem slovenskem pevskem zborčku – v šolski telovadnici nas je spremljal trio harmonik, ko smo zapeli Čebelarja.

Praznovali smo tudi rojstne dneve – Filip, Tilen, Lana in Maj so upihnili 4 svečke.

Zdaj pa čakamo praznični pravljični december… Začel se je zelo glasbeno!

Pripravila: Petra Habič

(Skupno 30 obiskov, današnjih obiskov 1)