Praznični december v igralnici Oblak se je začel….

…z novoletno praznično delavnico s starši, kjer smo izdelovali okraske za novoletno jelko in ustvarjali s slanim testom. Okrasili smo smrečico na hodniku, igralnico in garderobo. S prsti in barvami smo izdelovali voščilnice, ki smo jih odnesli v vse igralnice, kuharicama in čistilki.
Veliko smo se družili z otroki iz vseh igralnic naše enote. Skupaj smo se igrali, peli in plesali. Hodili smo na igrišče in v telovadnico, kjer smo se razgibali z različnimi rekviziti (obroči, žoge, klop …). Poslušali in gledali smo različne slikanice, pravljice o zimi in prazničnem času.
Odšli smo tudi na sprehod do kulturnega doma, kjer smo si ogledali predstavo Praznična mineštra, ki jo je odigralo gledališče Ku-kuc.
Obiskal nas je tudi dedek Mraz in nam prinesel veliko daril, za vsakega otroka pa še posladek. Skupaj smo odprli darila in se z novimi igračami veselo zaigrali.
Pred začetkom počitnic pa smo imeli še praznično čajanko v igralnici Sonce.

Pripravila: Klavdija Bukovec

(Skupno 18 obiskov, današnjih obiskov 1)