Mesec december je v vrtcu v vsaki igralnici poseben, saj se pripravljamo na prihod dedka Mraza. Naše igralnice so še posebej slavnostno in lepo okrašene, kjer nam pomagajo starši na popoldanskih delavnicah. Napišemo tudi pismo dedku Mrazu z našimi željami. Poslušamo pravljice ob svečkah in lučkah in tudi naši zajtrki in kosila so prav posebna, saj mizo krasi pogrinjek s svečko. Okrasimo tudi smrečico, za katero sami izdelamo okraske iz različnih materialov. Posejemo tudi pšenico in jo opazujemo pri rasti. Pojemo in plešemo ob praznični glasbi, ter izdelamo praznične voščilnice. Ogledali smo si tudi predstavo za otroke z naslovom »Praznična mineštra« v izvedbi gledališča KUKUC. Končno pa je prišel tudi tisti čas, ko nas je obiskal dedek Mraz in nas obdaril z darili.
Zapisala: Petra Ivanič

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)