V mesecu decembru smo veliko ustvarjali. Izdelali smo mavrične zvezdice, s katerimi smo okrasili novoletno smrečico. Ostali izdelki krasijo našo igralnico: zimski gozd, ledeni okraski, zvezdica zaspanka. Spekli pa smo tudi slastne piškotke – medenjake.
Izdelali smo novoletne čestitke, s katerimi smo doma razveselili starše, v vrtcu pa strokovne delavce in jim ponesli dobro misel, saj nam prav oni pripomorejo, da se v vrtcu počutimo še lepše.

Napisali smo pismo Dedku mrazu z našimi željami. Ogledali smo si predstavo o Zvezdici zaspanki, katero so pripravile strokovne delavke vrtca. Po predstavi nas je obiskal Dedek mraz. Zapeli in zaplesali smo mu nekaj pesmic, nato pa skupaj odprli darila, ki nam jih je prinese v skupino.
V tem mesecu smo veliko tudi prepevali zimske pesmice in se pripravljali na nastop skupin v vrtcu. Predstavili smo se s točko Babica zima.

Pripravila: Anja Jarc

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)