Čisto prvi decembrski dan smo bili povabljeni na glavno vajo orkestra slovenske vojske skupaj z gostom Otom Pestnerjem. Slišali smo delček pesmi in nekaj instrumentalnih del, najbolj pa so nas zanimali bobni – poslušali smo jih čisto od blizu, zato je bilo doživetje še toliko boljše.

Istega dne popoldne smo se srečali še enkrat – otroci in starši so skupaj ustvarjali škratke, hiške, venčke in smrečice in nam tako pričarali škratkovo pravljično deželo.

Skupaj z otroki iz igralnic Oblak in Zvezda smo okrasili smrečico in ob njej zapeli zimske in praznične pesmi.

Ula in Timi sta dopolnila 4 leta, praznovala s prijatelji v vrtcu in pihala svečke.

Komaj smo čakali prihod Dedka Mraza, ki je prišel malo pred počitnicami s košem daril.

December je ob praznovanju, druženju, petju in plesu hitro minil, nekateri smo nekaj dni preživeli v postelji s čajčkom in medom, v novo leto pa smo vstopili veseli, nasmejani in željni novih dogodivščin…

Srečno 2017 vam želimo!

Petra Habič

(Skupno 74 obiskov, današnjih obiskov 1)