V začetku januarja smo se odpravili v knjižnico vrnit knjige in izposodit druge. Otroci so prelistali in pogledali knjige, vzgojiteljica pa je prebrala pravljico Sapramiška. V igralnici so otroci ob ponovnem poslušanju pravljice narisali vse nastopajoče like. Izdelali so lutke na kuhalnici in se naučili pesem Moji beli zobki. Z otroki smo nato odšli tudi v Lutkovno gledališče Ljubljana, kjer smo si predstavo Sapramiška tudi ogledali.
Ker smo v tem mesecu le dočakali prve snežinke, smo le te izkoristili za igro na snegu, hojo po snegu in dričanje.
Otroci so uživali tudi pri izdelavi malega inštrumenta. Najraje so tolkli s kladivom po žeblju, da so v pokrovček naredili luknjo. Pokrovčke so natikali na žico, katero so na koncu ovili s krep papirjem.
Ta mesec je Zoja praznovala 4. rojstni dan. Z njo smo zapeli, zaplesali, se igrali z baloni in se posladkali.

Prispevek pripravila: Petra Hrastnik

(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)