V mesecu marcu smo praznovali  4. rojstni dan Mie in 3. rojstni dan Zoje. Voščili smo jima, zaplesali, zapeli in se posladkali. Pogovarjali smo se o dnevu  žena in ustvarjali rože iz odpadnega materiala in papirja ter jih podarili mamam.  Prepevali smo pomladne pesmi: Vijolica, Zvonček, Metuljček, … Odšli smo na daljši sprehod preko polja do vrtca Dol, kjer smo obiskali druge otroke in se skupaj igrali na igrišču. Obiskali smo tudi prijatelje iz Oranžne igralnice. Veliko smo plesali ob ljudski glasbi in se s plesom predstavili na srečanju z babicami in dedki. V vrtcu Dol smo si ogledali predstavo Palček Pomladnik in pomlad, v izvedbi strokovnih delavk vrtca. Obiskali smo knjižnico Jurija Vege, kjer smo brali knjige in si jih nekaj izposodili.

Pripravila: Kristina Kovačič

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)