V skupini Rumena igralnica smo v mesecu marcu organizirali izlet s starši na Mengeško kočo. Večina staršev se je udeležila izleta, saj je bil topel, sončen dan ravno primeren za bivanje v naravi. Otroci so veselo tekali in sproščeno klepetali med potjo po gozdu. Drugo srečanje, ki smo ga imeli teden dni kasneje pa smo imeli v vrtcu za dedke in babice. V avli smo vse skupine otrok pripravile nastop tako, da smo zapeli pesmico, deklamirali ali pa zaplesali. Nadaljevali smo z delavnicami po skupinah. V tem mesecu smo strokovne delavke vrtca razveselile otroke z igrano predstavo “Pomladnik”. Veliko časa pa smo posvetili projektu Spodbujajmo prijateljstvo. Pripravljali pa smo se tudi na tridnevno letovanje, ki nas je čakalo v začetku meseca aprila.

Pripravila: Marija Bajec

(Skupno 9 obiskov, današnjih obiskov 1)