Strokovne delavke Vrtca Dolsko in Kulturnega doma smo v četrtek, 25. 5. 2017, organizirale druženje otrok in staršev. Na igrišču vrtca in šole so potekale gibalne dejavnosti z naslovom »Igre brez meja«. Pripravile smo 8 gibalnih postaj z različnimi nalogami: vodni labirint, igra z baloni, fit igra (sladoled), pajkova mreža, vožnja s skiroji in poganjalci, nogomet, zbijanje tarče, štafetna igra s samokolnicami. Lepo sončno vreme je privabilo veliko število otrok in staršev, ki so aktivno sodelovali pri vseh gibalnih dejavnostih. Otroci so ob prihodu na igrišče prejeli vstopnico s številko, s pomočjo katere so se razvrstili v eno od osmih skupin. Vsaka dejavnost je potekala 5 minut, ob znaku (pisku) se je določena dejavnost pričela oz. končala, na ta način smo naznanili tudi menjavo postaj. Po vseh opravljenih nalogah je sledila pogostitev s piškoti, vodo in limonado, ob sladkanju pa smo tudi prijetno poklepetali. Vsem prisotnim se zahvaljujemo za udeležbo in vas ponovno vabimo na podobno srečanje naslednje leto.

Pripravila: Daša Lokar

(Skupno 450 obiskov, današnjih obiskov 1)