Mesec smo začeli s praznovanjem rojstnega dne Klare. Pihnila je štiri svečke. Z njo smo zapeli, zaplesali in se posladkali.
Ob ponedeljkih so otroci prinašali v vrtec družabne igre, katere so se igrali s prijatelji. Skozi mesec so se otroci igrali spomin, ki smo ga naredili sami, sestavljali znake, simbole v celoto, se igrali z naravnim materialom, peli pesmice in izdelovali izdelke za razstavo v Paviljonih.
Ker smo spoznavali poklice, smo v okolici obiskali cvetličarno in frizerski salon. V igralnici smo s tem namenom postavili kotiček cvetličarna in frizerski kotiček, v katerih so se otroci igrali igro vlog in tam zelo uživali. Na sprehodu smo nabrali travniške rože, s katerimi so v kotičku cvetličarna izdelovali šopke za na mizo, jih zavijali in krasili kozarce s kamenčki. Obiskala pa nas je tudi frizerka, ki nam je povedala kaj vse frizer ima in nam uredila frizure.
Odšli smo tudi na nogometno igrišče pri vrtcu, kjer smo igrali nogomet.

 

Pripravila: Petra Hrastnik

(Skupno 34 obiskov, današnjih obiskov 1)