Prve dni septembra so otroci spoznavali prostore vrtca, saj so iz igralnice v gasilskem domu prišli v Rumeno igralnico v »velik« vrtec. Ker se nam je pridružilo pet novih otrok, so se spoznavali tudi med seboj. Igrali smo se različne socialne igre. Otroci so novince lepo sprejeli.
Jutra začnemo z vajami ob glasbi v telovadnici – tibetančki. Otroci so se veliko igrali tako v igralnici kot na igrišču. Igrali so se s kockami, mivko, žebljički, dojenčki, železnico. . . . Naučili so se pesem (slikopis) Miša in hiša. Vsak ponedeljek imamo gibalni dan v telovadnici. Ta mesec smo veliko plezali, tekli in se gibali kot gozdne živali ob različnih zvokih.
Veliko smo se pogovarjali in prebirali revije in knjige o gozdnih živalih. Živali smo strigli in lepili. Ugibali smo uganke, iz katerih smo se vsi veliko naučili.
Vse najboljše smo voščili Žanu in Sari. Z njima smo zapeli, zaplesali in se posladkali.
Pripravila: Petra Hrastnik

 

(Skupno 64 obiskov, današnjih obiskov 1)