Četudi smo najmlajši smo se udeležili spomladanskega krosa in ga tudi vsi uspešno pretekli. Na koncu smo si za nagrado prislužili tudi štampiljko. Veliko časa smo preživeli na prostem in se igrali na igrišču. Otroci uživajo v peskovniku, se spuščajo po toboganu in vozijo s poganjalci. Obiskali smo tudi knjižnico. Knjižničarka nam je pokazala knjižnico in izposodili smo si knjige. Da izgleda naša avla kot na travniku smo izdelovali metulje. V igralnici smo opazovali živega polža, ki nam ga je prinesel Ian. Izdelovali smo gosenico iz plastičnih zamaškov in okrasne barvne žice in pri tem razvijali fino motoriko. Čisto na koncu meseca pa je svoj rostni dan praznoval tudi Leo. Predno smo odšli na počitnice  smo si v teovadnici ogledali še predstavo z naslovom Čudežni pralni stroj.

 

Pripravila: Melita Petrič

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)