V septembru sta se naši skupini pridružila en deček in ena deklica. Zelo nam je všeč, ker smo letos v največji igralnici in smo že skupina Strela, kar pomeni, da gremo kmalu v šolo.
Septembra smo že malo potepali po Sloveniji. Odšli smo v Velenje na Pikin festival, kjer nam je bila najbolj všeč Pikina Vila čira čara. Nekajkrat smo odšli tudi v gozd, kjer smo izdelali različna drevesa iz vejic, ustvarili ristanc v gozdu, “sekali” drva, plezali in se včasih malo kotalili po strmem hribu. V gozdu se zelo zabavamo. Prav tako se da na polju iz ostankov koruznih stebel sestaviti imenitne hišice za igro. Vozili smo kolo po kar zahtevnem poligonu, vsak dan se razgibavamo, igramo rolamo na igrišču vrtca, telovadnici šole ali pa v telovadnici Kulturnega doma Dolsko. Ko pride Leon v našo skupino nestrpno poslušamo, kaj nam bo povedal in pokazal po angleško. Z njim tudi plešemo in se gibamo, se igramo igrice in že zeeelooo veliko razumemo, kar nam pove. Vedno vemo, kaj se v zgodbicah dogaja in o čem pojejeo pesmice.
Pripravila: Mojca Moder
(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)