Prvi teden septembra smo skupaj urejali igralnico, se igrali po kotičkih in se pogovarjali o poletnih dogodivščinah. Otroci so si izbrali svoj predalček v garderobi, risali sebe za simbol in le tega nalepili.
Pri ustvarjalni dejavnosti so otroci slikali na risalni list z nogami in čopiči. Oblikovali so tudi iz gline (obris lista in ježka, izrezovanje in luknjanje). Nato so pretikali volno in zavezovali na vozle. Seveda pa v naši igralnici ni manjkalo tudi gibalnih iger. Otroci so z debelo mus peno ciljali v gol male žogice. Drugi so vodili slike delov živali s hokejsko palico po poligonu in le to sestavili. Ker pa je bilo lepo vreme smo to izkoristili za rolanje v dopoldanskem in popoldanskem času na igrišču vrtca. Otroci so se sami obuli, nadeli ščitnike in se rolali prosto ali po poligonu. Odšli smo tudi na travnik, kjer smo se lovili, igrali nogomet, igrali z naravnim materialom, raziskovali in opazovali pod lupami.
Pripravila: Petra Hrastnik

(Skupno 80 obiskov, današnjih obiskov 1)