Meseca novembra je v bil naši igralnici v centru nestrukturiran material in veliko gibanja. Otrokom sva ponudili različne gibalne izzive, poligone in športne pripomočke iz katerega so si lahko sami naredili ovire, preko katerih so se gibali. Veliko je bilo tudi gibanja zunaj in v telovadnici.

Največ pozornosti so dobile škatle – predvsem velike, ki so postale naše hiške za igro. Iz majhnih pa smo naredili hiško za punčke. Tudi s plastično embalažo smo se igrali in lepili nenavadne skulpture. Plastični zamaški so postali pripomočki za vtikanke, katere smo vtikali v papirnato embalažo od jogurta. Iz blaga smo si naredili različna oblačila, pokrivala, odeje, tudi obešali smo blago in pri tem uporabljali ščipalke, s katerimi smo urili motoriko. S kosi blaga smo drsali in plesali »Labodje jezero«, ter se po kosih premikali v obliki osmice.

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)