Otroci in vzgojiteljici iz vijolične igralnice smo uspešno prispeli v leto 2019. Vsi se ga veselimo in nas zanima, kaj nam bo to leto prineslo, a kaj ko je bilo tudi leto 2018 za nas nekaj prav posebnega. V tem letu se je nekega dne v septembru združilo 10 mladih vrtnark, 9 mladih vrtnarjev in 2 veliki vrtnarki. V tem mesecu smo pridno skrbeli za naš vrt, ravno zaradi tega smo si zaslužili nagrade in si privoščili izlete v naravo, kjer smo nabirali zelišča in opazovali živali. Ker smo v mesecu septembru postali mala vrtnarska vrtčevska družina smo skupaj z otroki naredili mavrično drevo z rojstnimi datumi otrok. V mesecu oktobru smo dobili nekaj prav posebnega – dobili smo hlače za vse vremenske razmere, tako smo lahko bili umazani od glave do peta. Kadar nismo skrbeli za umazane hlače, smo se igrali z materiali iz narave, plesali, kuhali, se gibali in še mnogo drugih stvari. V mesecu novembru ni bilo nič manj zanimivo, predvsem je bil zanimiv naš obisk zobozdravstvene ambulante. Prav v tem mesecu smo imeli na obisku inštrumente: kitaro, električni klavir, male inštrumente. Ob inštrumentih smo se pripravljali na nastop v mesecu decembru. Mesec december je bil povsem tak, kot se spodobi, da je. Skupaj z otroki smo uživali ob poslušanju čarobnih zimskih pravljic, izdelovanju čestitk, peki piškotov in prijateljevanju. Za novo leto 2019 si želimo, da bi bilo prijazno tako do nas kot tudi do vas.

Pripravila: Špela Velepec

(Skupno 16 obiskov, današnjih obiskov 1)