Veseli december je en izmed časov, ki ga vsi težko pričakujemo. Še posebej otroci so neučakani, saj jih v tem času obiščejo dobri možje s polnimi koši daril. Tudi k nam je prišel dobri mož – dedek Mraz. Nanj smo se morali dobro pripraviti. S starši in otroki smo na popoldanski delavnici izdelali okraske za igralnico, okrasili smreko, prižgali praznične lučke, izdelali voščilnice, veliko plesali, peli, se crkljali in smejali. Ogledali smo si kar dve lutkovni predstavi. Predstavo v izvedbi strokovnih delavk vrtca Dolsko z naslovom Rokavička in predstavo v izvedbi Miškinega lutkovnega gledališča z naslovom Jelenček Rudolf in praznične kremšnite. Končno je prišel čas in res je prišel, z velikim darilom za našo skupino in darilom za vsakega otroka posebej. Radost v očeh je bila neopisna in veselje ob odpiranju daril še večja. Dedku Mrazu smo zapeli še pesmico, ga pospremili na pot do drugih otrok, on pa nam je obljubil, da se zopet vidimo čez eno leto.

Zapisala: Petra Ivanič

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)