Februar je v skupini Strela zelo hitro minil. V začetku smo se pripravljali na zimovanje. Na Pokljuko smo odšli 11.2., nazaj pa smo prišli po celih štirih prespanih nočeh v petek, 15.2.2019. Prav vsi otroci so zelo, zelo napredovali v smučanju in v samostojnosti. Za ves trud, ki ga ni bilo malo, so vsi zadnji dan po tekmi prejeli medalje, ki so jih ponosno odnesli domov. V februarju smo hodili na sprehod, iskali prve zvončke, plezali v gozdu ,  prav vsak dan v igralnici pripravili različne poligone in razvijali veliko spretnosti  ter sposobnosti. Otroci so posneli tudi precej fotografij in si jih z zanimanjem ogledali. Zelo zanimivo pa je bilo tudi vesolje, ki smo ga naredili v naši igralnici. Zadnje dni pa smo med šolskimi počitnicami preživeli v družbi otrok iz enote Senožeti.

Mojca

no images were found

(Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1)