Mesec marec smo pričeli s pustom in tako pregnali zimo.  V skupino smo sprejeli tudi novega dečka,   ki se nam je pridružil v začetku meseca. Marec nas je razveseljeval z lepim toplim vremenom. Opazovali smo spremembe v naravi; opazili smo prve znanilce pomladi in poslušali ptičje petje. Praznovali  in pogovarjali smo se tudi o slovenskem prazniku zaljubljencev. Na  gregorjevo smo izdelali gregorčka in ga spustili v Mlinščico. Razveselili smo tudi mamice ob njihovem prazniku. 14.3. smo skupaj s starši odšli na izlet okrog Gradiškega jezera. Drugače pa smo se veliko pogovarjali o družinah, družinskih članih. Otroci so v vrtec prinesli družinske fotografije. Z veseljem si jih ogledujejo in poimenujejo svoje člane družine. Veliko časa smo namenili tudi gibanju; izvajali smo različne vaje konvergentne pedagogike, BrainGym-a in NTC-ja. Ustvarjali smo s tempera barvami, lepili gumbe, tiskali in lepili srčke.

 

Zapisala Katja Chiappolini

(Skupno 14 obiskov, današnjih obiskov 1)