Tudi v maju se je naši igralnici marsikaj dogajalo:

Ker naš vrtec praznuje, se je maja precej dogajalo na to temo. Med drugim  smo prebirali zgodbice, ki jih je prevedel Janko Moder in Izdelovali sceno po pravljici Sneguljčica in sedem palčkov-  skupaj z Zeleno igralnico. Trudili smo se s šivanjem, barvanjem, kaširanjem in risanjem. Na koncu pa smo palčke in hiško ter ogledalo razstavili v vrtcu Dol.  Tam smo si jih tudi pogledali na srečanju z babicami in dedki. Pogovarjali smo se o čebelicah, ker je 20.maj svetovni dan čebel in si  ogledali predstavo Čebelica Debelica ter  predstavo Janko in Metka. Obiskali so nas otroci Zelene igralnice, mi pa smo bili na obisku pri njih v Dolu. Tudi gibamo se veliko, prav vsak dan v telovadnici in zunaj, kjer smo tekli tudi kros. Na obisku smo imeli šolarje in prav vsi so bili navdušeni nad našim poligonom, ki ga naredimo kar v igralnici in so ga lahko preizkusili tudi sami.  Ob praznovanju 10 . rojstnega dne smo imeli slavnostni zajtrk in se zelo imenitno se nam je zdelo, da je bilo to v šolski  jedilnici J. Skozi celo leto smo pridno pripovedovali zgodbice in deklamacije in si tako prislužili priznanje, ki smo ga prejeli, ko nas je obiskala Zojina mamica, nam prebrala zgodbico in razdelila priznanja. Pa še posladkali smo se s sladkim suhim sadjem. Da bi še naprej dobro  skrbeli za zobe pa nas je obiskala zobna asistentka in nam pokazala in razložila, kako se pravilno čisti zobe in zakaj si jih sploh umivamo.

Mojca,

(Skupno 60 obiskov, današnjih obiskov 1)