Mesec maj je bil zelo vremensko spremenljiv. Bilo je nekaj lepih sončnih dni in nekaj deževnih dni. Vendar nas dež ni pregnal, zato smo se s palerinami odpravili na kratek sprehod in si z različnimi dejavnostmi v igralnici in telovadnici popestrili deževne dni.

Veliko smo likovno ustvarjali, brali pravljice, si pripravili različne gibalne poligone, peli pesmice in se gibali ob različni glasbi. Petra Kožuh je otrokom pripravila plesno dejavnost z vsebino »Od gosenice do metulja.«

Ogledali smo si tudi dve predstavi. Eno v izvedbi Miškinega gledališča z naslovom Čebelica Debelica in predstavo, z naslovom Janko in Metka, v izvedbi strokovnih delavk enote vrtca Dol.

V okviru 10. obletnice vrtca, pa smo obiskali otroke iz skupine Luna, s katerimi smo se v šolski telovadnici gibalno zabavali.

 

Zapisala: Petra Ivanič

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)