Novi otroci  so se brez težav priključili že stalni skupini otrok. Spoznavali smo okolico vrtca, pomembnejše objekte v kraju in odšli s starši na Korant. Vsakodnevno smo izvajali različne gibalne dejavnosti od plesa v krogu, igrami z žogami, premagovanju ovir,  pajkovo mrežo  in razgibavanju z obroči in blazinami.

V tednu od 19.9. do 23.9. smo imeli Simbiozo Giba, pri katerem smo k gibalnim aktivnostmi povabili tudi starše in druge sovaščane, saj je to medgenaracijsko  druženje. V prihodnje bomo s projektom še nadaljevali.

Usvarjali smo z čopiči in tempara barvami, lepili in strigli s škarjami. Utrjevali  in dopolnjevali smo spoznanja o jeseni in opazovali  naravo. Pogovarjali smo se o vremenu, vremenskih znakih in ob sličicah spoznavali časovne pojme, še posebej časovni  poteg  dogajanja v vrtcu.

Veselimo se jesenskih dni v gozdu še posebej pa pečenega kostanja.  A o tem več v prihodnjem  mesecu.

Vzg. Marija Bajec

(Skupno 19 obiskov, današnjih obiskov 1)