V novo »vrtčevsko« leto smo zakorakali brez večjih pretresov, novinci so se zelo hitro vključili v novo okolje.

Mesec september nam je postregel  z veliko lepih sončnih dni, tako da smo veliko časa lahko preživeli na prostem.

V okviru malega sončka smo izvedli daljši sprehod v naravo, bili smo pravi planinci in se odpravili na bližnji hrib Korant. Otroci so prav ponosno nosili vsak svoj nahrbtnik in nasmejanih obrazov so premagovali vse ovire, ki so nas spremljale na gozdni poti, tudi bližnjice, ki je bila malo bolj strma.

Na šolskem igrišču smo tekli kros in vsi smo bili zmagovalci. Navijali smo za svoje prijatelje, oni pa za nas.

Obiskala sta nas tudi učiteljica in učitelj karateja, tako, da smo eno uro trenirali z njima.

Bili pa smo tudi likovno ustvarjalni, pod spretnimi prstki otrok so nastale prave umetnine.

Pripravila: Tina Zaveljcina