Za starše

Sodelovanje s starši

Zavedamo se, da je sodelovanje s starši izrednega pomena za otrokov razvoj in napredek. Zato želimo, da starši z vrtcem sodelujete, se aktivno vključujete v program in delo v tistih delih, kjer je to mogoče in uresničljivo.

Možnosti vašega sodelovanja:

  • Vsaka skupina ima svojega predstavnika staršev, ki sodeluje v Svetu staršev OŠ Janka Modra in je dolžan sklepe, predloge, želje vseh staršev oddelka vrtca sporočati Svetu staršev zavoda. Predstavnika posamezne skupine najdete na seznamu V meniju “Svet staršev”.
  • En predstavnik staršev vrtca je član Sveta zavoda OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani.
  • Starši ste vabljeni na roditeljske sestanke (2 – 3 letno), kjer se seznanite z delom celotnega oddelka; pogovorne ure, ki so namenjene spremljanju razvoja vašega otroka in vsakodnevne pogovore z vzgojiteljicami, kjer posredujete informacije o otroku.
  • Udeležite se lahko predavanj Šole za starše, ki so organizirana v sklopu vrtca ali OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani.
  • Lahko se nam pridružite v skupini, kjer predstavite svoj poklic, konjičke, nas spremljate na izletu in se nam pridružili na praznovanjih, prireditvah…
  • Pomagate nam lahko pri izboljšanju materialnih pogojev za delo vrtca (prispevate prostovoljne prispevke ali odstotek dohodnine v Sklad vrtca).

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost