Mesec september nam je prinesel veliko novih prijateljev, zato smo mnogo časa namenili medsebojnemu spoznavanju, urejanju in oblikovanju stalnih kotičkov v naši igralnici, dogovarjali smo se o poteku rutinskih dejavnosti, sprejemali pravila skupine, se igrali in uživali na igrišču.
Pravljica Zemeljski škrat Amar nas je popeljala v domišljijski svet in nas spodbudila k umetniškemu ustvarjanju (slikanju, risanju, barvanju, čaranju, prepevanju,…). Preko naših izdelkov smo si ogledali pravo malo gledališko predstavo vzgojiteljic, se pogovarjali o vsebini pravljice in se vsak dan igrali s kamenčki, ki nam jih je prinesel škrat Amar.
Nismo pa pozabili na šport: v telovadnici smo večkrat na poligonu izvajali naravne oblike gibanja, opravili orientacijski pohod in prav vsi uspešno pretekli kros na 250 metrov.

Pripravila: Stanka Tomažin

(Skupno 17 obiskov, današnjih obiskov 1)