Pa smo ga dočakali… Novo leto nam je nasulo kar nekaj snega in mi smo se ga zelo razveselili! Ko smo si nadeli »polno opremo« – kombinezone, kape, šale, debele rokavice, škornje – smo uživali na snegu, se dričali po bregu navzdol, delali »angelčke« v sneg, poskušali narediti kepe in snežaka…
Zima nam je prinesla belo odejo pa tudi nizke temperature, zato nismo ostajali dolgo zunaj, v igralnici smo se pogreli s toplim čajem in zanimivim dogajanjem.
Poskušali smo izvedeti čim več o prometu, vozilih in onesnaževanju narave. Dobili smo tudi prav poseben obisk – v vrtec so prišli policistka in dva policista z velikim policijskim kombijem. Brez strahu so otroci pristopili k prijazni ekipi, ki jim je pokazala svojo opremo, ki jo potrebujejo pri delu.
V januarju so Larisa, Denis in Dominika praznovali štiri leta. Z njimi smo se poveselili in pihali svečke.
Pripravila: Petra Habič

(Skupno 21 obiskov, današnjih obiskov 1)