Mesec januar je bil zelo zanimiv mesec, veliko se nam je dogajalo. Zapadel je prvi sneg in zato smo to s pridom izkoristili. Vsak dan smo odšli ven in se na hribu sankali, kepali, kotalili…… Ko je bilo snega že bolj malo, smo ga prinesli v igralnico in se z njim igrali. Ugotovili smo da je sneg mrzel, moker, da se hitro tali, ker je notri zelo toplo, o kako zanimivo. Obiskal nas je Teater za vse in nam odigral lutkovno predstavo z naslovom Nika in promet. Veliko novega smo se naučili o prometnih pravilih in v naslednjih dneh tudi na sprehodih opazovali znake in promet. V sredini meseca so nas obiskali policisti in nam predstavili svoje vozilo, uniforme in ostale pripomočke, ki jih uporabljajo pri svojem delu. V začetku smo se jih malo bali, kasneje pa smo se strahu znebili. Drugače pa smo veliko prepevali, risali, se igrali z nestrukturiranim materialom in ostalimi igračami, ki nam jih je prinesel Dedek Mraz.

Pripravila: Metka Trontelj

(Skupno 15 obiskov, današnjih obiskov 1)