V mavrični igralnici smo v mesecu marcu spoznavali vodo. Seznanili smo se z lastnostmi le te, ugotavljali za kaj jo uporabljamo, njen pomen za živa bitja in se pogovarjali o tem, zakaj je pomembno, da jo ohranimo čisto. Na prvi pomladni dan smo se udeležili orientacijskega pohoda na temo ekologija. Po poti smo smeti, ki smo jih imeli s seboj razvrstili v različne zabojnike in se pogovorili kam kaj paše in zakaj. Z Urhom smo zarajali ob njegovem 3. rojstnem dnevu in se posladkali z dobrotami, ki jih je prinesel. Za naše mamice pa smo izdelali rože, ki smo jim jih podarili za njihov praznik. Naučili smo se tudi pesmico Mamici. Gibali smo se v telovadnici in na svežem zraku. Ravno tako smo se odpravili na sprehod po bližnji okolici.

Pripravila: Ana Bricelj

(Skupno 27 obiskov, današnjih obiskov 1)