V začetku marca je na porodniški dopust odšla Urša, zato se je pisani igralnici pridružila Klavdija. Otroci so jo lepo sprejeli.

V prvem tednu smo vzgojiteljice zaigrale lutkovno predstavo Bobek in barčica, nato pa so se tudi otroci po vsebini zgodbe igrali z lutkami. Mesec pa smo nadaljevali z dejavnostmi po kotičkih. V ustvarjalnem kotičku so izdelali ladijce iz stiroporja, katere smo odšli spustit po Mlinščici. Izdelali so ptičke iz slanega testa in ptičke iz kartona za okrasitev igralnice in garderobe. V tem kotičku so skozi cel mesec otroci prosto strigli. V glasbenem kotičku smo peli različne izštevanke in ob tem igrali na kamenje, školjke in palčke. Otroci so zelo uživali in se »močili« v vodnem kotičku. Igrali so se z lončki in barčicami. Kot vsak mesec smo tudi v tem mesecu bili veliko zunaj. Hodili smo na sprehode po okolici Dola in odšli na daljši sprehod do Save, kjer smo opazovali okolico in nabirali kamenčke.

V mesecu marcu sta Zala in Nina upihnili tri svečke, zato smo z njima zaplesali, zapeli in se posladkali.

Petra Hrastnik

(Skupno 24 obiskov, današnjih obiskov 1)