Sonce in topli dnevi so nam polepšali tale maj, še posebej pa smo se veselili nekaterih dogodkov.
Trije naši prijateljčki so praznovali rojstni dan – štiri leta so dopolnili Ela, Neža in Anej.
Sredi meseca, ko praznujemo dan družine, smo na obisk povabili naše babice in dedke. Pokazali smo jim, kako mi v vrtcu plešemo polko in valček, potem pa smo na plesišče povabili tudi njih in vzdušje je bilo zelo veselo. Z dedki in babicami smo preživeli lepo dopoldne, zanje pa smo naredili tudi majhno darilo.
Konec meseca smo se odpravili na izlet in na obisk k našim malim prijateljem v vrtec Dol. Peljal nas je kar primestni avtobus, ki smo ga čakali na postaji, malo smo hodili peš, pozdravili otroke v župnišču v Dolu, na vrtčevskem igrišču pa smo si pogledali mali eko vrt in se z otroki igrali na zanimivih igralih.

Pripravila: Petra Habič