Prvega septembra so se ponovno v Pisani igralnici, v prostorih gasilskega doma, skupaj igrali že poznani otroci. Tem se je pridružilo sedem novih otrok, zato so se v prvem tednu spoznavali med seboj.
Lepo vreme smo izkoristili za sprehode po okolici Dola in do igrišča. Obiskali smo telovadnico v vrtcu, kjer so otroci premagovali poligon in pa knjižnico. Knjižnico so si otroci ogledali in si sami izbrali knjige za v vrtec. Tam smo prebrali tudi knjigo in se o zgodbi pogovarjali.
Otroci so tudi ustvarjali. S flomastri so si na karton narisali znak, katerega so nalepili v garderobo. Barvali so okvirje za fotografije in nato odtiskovali prst s tempera barvami. Njihove slike smo okvirili in z njimi okrasili igralnico.
Trije otroci so imeli rojstni dan v času poletnih počitnic, zato smo vsi skupaj z njimi zaplesali in zapeli.

Pripravila:
Petra Hrastnik

(Skupno 112 obiskov, današnjih obiskov 1)