V tednu otroka smo ustvarjali ježke iz naravnega materiala, odšli na daljši sprehod, se igrali na igrišču z otroki iz gasilskega doma, si ogledali predstavo – Tačka in čuden dan.
Spoznali smo pesmici Žogica in Živali v jeseni. Ob ritmu bobna smo se gibalno izražali in posnemali različne živali. Igrali smo se z lutkami, ustvarjali ježke iz mase ter spoznali zgodbo o ježku, ki je tovoril hruško.
V telovadnici v vrtcu Dol smo telovadili in razvijali spretnosti na gibalnem poligonu.
V igralnici smo imeli kostanjev piknik. Spekli smo kostanj, ga lupili in se z njim posladkali.
Lara in Trajče sta upihnila dve svečki na torti in se s prijatelji veselila na zabavi.
Izrezali smo dve strašni buči, prižgali sveči in jima zapeli pesmico.
Pred počitnicami so nas obiskali vrstniki iz Modre igralnice, se z nami igrali in se med seboj spoznavali.

Besedilo in foto: Nataša Jerina