V prazničnem mesecu smo bili vsi polni pričakovanj in skritih želja.
Ožbej je praznoval svoj drugi rojstni dan in poskrbel za sladkanje s prijatelji.
Z otroki in starši smo na delavnici krasili igralnico z smrečicami, snežaki in snežinkami. Z otroki smo ustvarjali z barvami, papirjem in drugim materialom. Izdelovali smo voščilnice in okraske, s katerimi smo okrasili novoletno jelko v naši igralnici. Pri tem nam je pomagal Andrej, ki se nam je dvakrat pridružil preko celega dopoldneva. Ob spremljavi kitare smo peli angleške pesmi, pesmi o dedku Mrazu in zimi.

Obiskali so nas otroci iz drugih skupin vrtca in tudi mi smo obiskali otroke v vrtcu Dol. Večkrat smo odšli na sprehod v okolico vrtca in si ogledali naravo v zimskem času.
Pripravili smo recept za navadne piškote, spoznali sestavine in postopek priprave testa ter s pomočjo gospe iz župnišča spekli piškote.

Odšli smo na predstavo Zvezdica Zaspanka v vrtec Dol, ki so jo odigrale vzgojiteljice. Po predstavi nas je obiskal dedek Mraz. Dedku Mrazu smo zapeli pesmice, se z njim pogovarjali in fotografirali. V igralnici smo darila z navdušenjem odprli in se igrali z novimi igračami.
Zadnji dan smo veselo rajali ob zabavni glasbi in si voščili vesele praznike ter srečno novo leto 2017.

Besedilo in foto: N. Jerina

(Skupno 16 obiskov, današnjih obiskov 1)