– V mrzli zimi smo še naprej skrbeli za ptice, o njih iskali različne informacije na spletnih straneh, poslušali oglašanje določenih ptic, jih poimenovali, razvrščali na ptice selivke in ptice stalnice ter izdelali plakat.
– Ob kulturnem prazniku smo spoznavali pesnika Franceta Prešerna, narisali njegov portret, poslušali in prepevali slovensko himno, preko predstave vzgojiteljic spoznali zgodbo o Povodnem možu, se imeli možnost vživeti v vlogo Urške in Povodnega moža, muzicirati kot godci in izdelati klobuk – cilinder – kakršnega je nosil Povodni mož.
– Priprave na pustovanje so potekale ves teden: kaširali, barvali, oblikovali, strigli, lepili smo več dni in nastale so unikatne maske.
– Tečaj drsanja nam je prinesel posebno izkušnjo, preko katere smo razvijali motorične sposobnosti, krepili samozavest, premagovali strahove in doživljali veselje ob gibanju na ledu.

Pripravila: Stanka Tomažin

(Skupno 38 obiskov, današnjih obiskov 1)