Mesec marec nas je razveselil z lepim vremenom, mi pa smo ga izkoristili s sprehodi po Dolški okolici in tudi popestrili z različnimi dejavnostmi. Po naključju smo na bližnjem polju v luži našli žabji mrest in tako je nastal projekt ˝Kako zraste žaba˝. Opazovali smo, kako se v mrestu in izven njega razvijajo paglavci. Otrokom je bila tema zelo zanimiva, saj so z zanimanjem spraševali in sodelovali pri dejavnostih ter vsakodnevno opazovali dogajanje v našem akvariju.
Vse najboljše, Nejc in Alen. Sedaj jih štejeta 5 let in sta že prava korenjaka.
Na prvi pomladni dan smo se sprehodili po okolici Dolskega. Iskali smo markacije, ki so nas vodile v pravo smer poti. Pri vsaki postaji smo morali opraviti različne dejavnosti, otroci pa so si zaslužili štampiljke za svoje kartončke.
Konec meseca nas je obiskala gledališka skupina Kukuc. V KD-ju Dolsko smo si ogledali predstavo ˝Karlo, najslajši korenček˝. Tudi tokrat je nakaj najbolj pogumnih otrok nastopalo na velikem odru in nam popestrilo predstavo. Bilo je zelo zabavno in nasmejano dopoldne.
Pripravila – Danijela Petkičić

(Skupno 59 obiskov, današnjih obiskov 1)