Junij je bil mesec praznovanj rojstnih dni in zabave za vse naše slavljence, ki praznujejo 5. in 6. rojstni dan v poletnih mesecih. Hvala vsem za sladkarije, mi pa smo poskrbeli za prijetno vzdušje in darila za naše prijateljčke – Naborhi, Oto, Leo, Nikola, Tinkara, Zala.

V KD-ju smo si ogledali čudovito predstavo gledališča KUKUC z naslovom PIKPAK.

Druga sobota v juniju je bila lepa in sončna za izvedbo Mavričnih igrarij, kjer smo delavci vrtca Dol in Dolsko pripravili veliko prijetnih presenečanj tako za otroke kot za odrasle. Otroci so si dopoldne popestrili z različnimi zanimivimi delavnicami, starši pa so se izkazali v spretnosti pri štafetni igri, kjer je pokal osvojila skupina Strela iz Dolskega. Čestitamo vsem sodelujočim staršem pri igri in vsem ostalim navijačem, brez katerih ne bi bilo tako prijetnega in napetega vzdušja.

V dopoldanskem času sredi meseca smo v vrtcu pripravili otrokom podelitev priznanj Mali sonček. V okviru tega projekta so otroci skrbno in vestno opravljali športne aktivnosti celo šolsko leto.

“Mi dan začenjamo in ga končamo z nasmehom. Kako pa vi?”  Božidar Eržen

Lepe in sončne počitnice vam želijo Petra, Patricija in Danijela.

Pripravila: Danijela Petkičič