Septembra se nam je  v Vijolični igralnici pridružilo pet novih otroki, ki so se hitro vključili v našo skupino.

Septembra in oktobra smo se igrali socialne igre, najbolj je prevladovala igrica »Osliček, kdo te jaha.«

Pri igrici otroci sedijo v krogu, eden pa v sredini kroga kleči in je pokrit z odejo. Vzgojiteljica določi nekoga, ki bo šel v sredino kroga in tistemu, ki kleči rekel: »Osliček, kdo te jaha?«. Otrok, ki kleči mora povedati: »Kdo je to rekel? » Če pravilno odgovori, prepozna njegov glas, mora v krog. Cilj igrice je prepoznavanje otrok med seboj.

Brali smo tudi pravljice, ustvarjali z naravnim materialom, plesali in telovadili v telovadnici.

Za nalepko v knjižici Mali sonček, pa smo tekli kros.

Novembra pa že hitimo novim dogodivščinam naproti.

(Skupno 16 obiskov, današnjih obiskov 1)