V zadnjem mesecu v letu smo bili vsi polni pričakovanj, saj so nas obiskali dobri možje in nas obdarili. V skupino Strela je prišel Dedek Mraz in nam pripeljal poln voz prečudovitih igrač, ki nam bodo popestrile medsebojna druženja v igralnici.

Ula in Taja sta naši najmlajši prijateljici v skupini, ki sta ravno v tem najlepšem mesecu v letu dopolnili 5 let. Veselo smo se igrali, malo zaplesali ter se tudi posladkali.

V KD-ju Dolsko smo si ogledali čudovito in najbolj zabavno predstavo z naslovom Mali puhec in njegov prvi božič. Menim, da si bodo naši najmlajši predstavo zapomnili predvsem po resničnih, smešnih in navihanih dogodivščinah malega polhca – ta se jim je skozi igro z dejanji čisto približal in jih posnemal. To je bilo otrokom še kako znano in seveda smešno, saj so se iz srca nasmejali.

 

Imejte se radi in imejte radi svet in ljudi okoli sebe.

Srečno, zdravo in vse dobro v letu 2018 vam želijo vzgojiteljice skupine Strela.

Pripravila: Danijela Petkičić

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)