Čarobni december smo v igralnici začeli s prepevanjem pesmic. Za pesem:«Mi delamo snežaka« smo skupaj izdelali slikopis. S to pesmijo smo se predstavili pri skupnem druženju vrtca. Na koncu druženja smo prepevali ob zvoku harmonike slovenske ljudske pesmi.
Da je december še bolj čaroben, smo z našimi izdelki krasili avlo vrtca in igralnico. Izdelovali smo snežake iz cvetličnih loncev, zvezdice iz sena in folije ter posadili božično žito.
V Jub pa smo se odpravili v delavnico, kjer smo mešali osnovne barve, poslušali pravljico Čudežne sani in barvali smreke iz stiroporja. Za presenečenje pa je poskrbel Bojan. Z nami je zaplesal in nam razdelil sladko presenečenje.
Otroci so se v decembru razveselili tudi gledanje risanih filmov (Snežni pismonoša in Slonček Benjamin sreča Božička), prestave Babica zima gre na jug, najbolj pa so se razveselili dedka Mraza, saj jih je obdaroval.
Za rojstni dan Blažu in Niku smo zapeli, zaplesali in se skupaj na koncu posladkali.
Otroci so presenetili starše z novoletno voščilnico in svečnikom iz das mase, ki so ju naredili sami.

 

Pripravila: Petra Hrastnik

(Skupno 98 obiskov, današnjih obiskov 1)