Zadnji januarski dan smo izkoristili za obisk prodajalne Jub. V prodajalni sta nas pričakali dve prijazni gospe.Razdelili sta nas v dve skupini. Ena skupina je mešala barve, druga pa je poslušala pravljico o Miki Mišku, nato sta se skupini zamenjali. Ko smo pripravili dovolj barve, smo si oblekli haljice, se posedli na tla ter začeli barvati Miki Miška iz stiropora. Po končanem barvanju smo si ogledali tudi risanko Bojan, nato pa je sledilo presenečenje. Presenetil nas je maskota tovarne Jub, Bojan. Skupaj smo se posladkali, zapeli in zaplesali nato pa se polni novih vtisov zahvalili, poslovili in odhiteli nazaj v vrtec.

Tovarni Jub se zahvaljujemo za super doživetje in za vse Miki Miške, Pepete in Racmane, ki so nam jih poslali v vrtec. Hvala.

 

(Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1)